Vyhledávání


Kontakt

Domino - zvuková a světelná technika
Boční 482
26101 Příbram 7
telefon: 777 006 116 -----------723 763 159

E-mail: ............................ rock-action@seznam.cz

Na Příbramské rockové lize bylo plno

30.01.2012 16:24

30.1.2012

 

Autor:
Robert Nusl

 

Barevná světla, zvuková technika a efektní mlha, byla připravená, už se pouze čekalo, až první kapela „vypálí“ svoji první píseň. Organizátoři ze Spolku ve čtvrtek v napětí očekávali, kolik lidí přiláká začínající druhý ročník. Fanoušci a posluchači nezklamali.

„Musím konstatovat, že to byl důstojný začátek letošního ročníku Příbramské rockové ligy. Lidí přišlo opravdu plno. Ukázalo se, že zájem o rockovou hudbu v Příbrami stále je,“ uvedl jeden z organizátorů Petr Vašina.

Jako první vystoupila kapela SKALiSKA, která publikum písněmi v rytmu ska pěkně nastartovala. Po ní se ujala taktovky artpopová skupina Origami, vítězové loňské rockové ligy. Ovšem podle pravidel už pouze jako host.

„Origami je kapela, která zraje jako víno. Jsou čím dál tím lepší. Myslím, že publikum si jejich hudbu opravdu užilo,“ řekl svůj názor Petr Vašina.

Dalším hostem byla kapela Deep Day, která odehrála zbytek večera.

Zábava se tentokrát tak vydařila, že dobrá polovina lidí zůstala po produkcích ještě na jakési afterparty. Na pořad se dostaly lidové písně, při nichž si zahráli i někteří členové vystupujících kapel.